KULLANIM ŞARTLARI
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Parlakay Duvar Kağıdı'na aittir. Parlakay Duvar Kağıdı internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Parlakay Duvar Kağıdı'in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Parlakay Duvar Kağıdı internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Parlakay Duvar Kağıdı internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.parlakayduvarkagidi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Parlakay Duvar Kağıdı internet sitesini ziyaret eden ve Parlakay Duvar Kağıdı sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.